„Nowa kolekcja będzie kolorowa!” – kilka pytań do Ewy Szabatin

Tancerka, aktorka a od pewnego czasu także projektantka mody – Ewa Szabatin. Aktualnie pracuje nad swoją najnowszą kolekcją, dlatego też postanowiłam dowiedzieć się co nieco na ten temat ;)

P: Kiedy Pani najnowsza kolekcja ujrzy światło dzienne?
E: Niestety nie mogę jeszcze mówić o dacie pokazu, bo sama nie wiem czy on odbędzie się jeszcze w tym sezonie, w tym roku.

P: A jaka będzie nowa kolekcja?
E: Na pewno będzie kolorowo! Wszyscy zobaczymy w niej trochę lat 90-tych

P: Dlaczego akurat lata 90? Inspiruje Panią ten okres?
E: Trochę te lata 90 pukają do nas. Już wiosną i latem pokazały się projekty na jesień i zimę, które zahaczają właśnie o ten okres.

P: A czy dla Pani lata 90 mają istotne znaczenie?
E: Lata 90 są bardzo kolorowe i bardzo mi bliskie. Przede wszystkim je doskonale pamiętam! Ten okres to przede wszystkim kolor, poszerzone ramiona, krótkie bluzki czy też spodnie i spódnicę, które się nosiło w talii. Ja te czasy pamiętam, sama nosiłam takie ubrania, dlatego też chciałam w mojej kolekcji do tych lat powrócić. Oczywiście to nie będzie 100 procentowe odzwierciedlenie tego okresu, tylko inspiracja. Jest jeszcze jednak inspiracja, ale o niej niestety nie mogę jeszcze powiedzieć.

P: Czekamy z niecierpliwością na pokaz i życzymy powodzenia!
E: Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>