I’m your biggest fan I’ll follow you until you love me…

Screen Captures63

Są wzorcem dla wielu osób, ale sami także posiadają swoich idoli. Którą zagraniczną gwiazdę chciałaby poznać Natalia Siwiec? O którym piosenkarzu marzyła kiedyś Doda? Kim dla Maffashion jest idol? Koniecznie przeczytajcie!

foto: m.onet.pl

foto: m.onet.pl

Maffashion:

„Moją idolką jest moja mama. Oczywiście są takie gwiazdy, które uwielbiam i których już nie ma na świecie, np. Michael Jackson, ale wydaje mi się, że nie ma takiej osoby, która w obecnych czasach funkcjonuje i którą mogłabym nazwać swoim idolem. Idol to dla mnie ktoś, kto inspiruje, imponuje, ale jest to dla mnie te ż ktoś, kogo już nie ma na świecie. Idole to osoby, które odeszły, ale ich twórczość zaznaczyła duży punkt w moim życiu.”

Doda

„Moimi idolami są głównie mężczyźni i zespoły rock’n’rollowe np . Aerosmith, Bon Jovi, Guns’n Roses, Kelly Family – bardziej rockowe klimaty. Jak byłam małą dziewczynką to marzyłam o tym, żeby wyjść za mąż za Angela z Kelly Family! (śmiech)”

foto: onet.pl

foto: onet.pl

Natalia Siwiec

„Są takie osoby na świecie i w Polsce, które zawsze chciałam poznać. W Polsce taką osobą była Ania Przybylska no i udało mi się ja poznać. Było to moim ogromnym marzeniem, które udało mi się spełnić. Jeśli chodzi o osoby zza granicy to jest to na pewno Jared Leto, którego znam osobiście oraz Angelina Jolie, ale myślę, że spotkanie z nią jest trochę mniej realne (śmiech). Zawsze jednak można pomarzyć.”

foto: afterparty.pl

foto: aferparty.pl

Zosia Ślotała

„Mam trzech idoli i są to muzycy, ponieważ muzyka towarzyszy mi przez całe. Pierwszy to Stevie Wonder, który jest ojcem dla wielu muzyków, później Michael Buble i Jason Mraz – miałam ostatnio okazję być na jego koncercie w Paryżu, ale niestety nie udało mi się go jeszcze poznać”

foto: bi.gazeta.pl

foto: bi.gazeta.pl

Ania Piszczałka

„W świecie mody mam wiele osób, które cenię oraz obserwuję ich rozwój kariery. Dla mnie nie są ważne tylko ich sukcesy zawodowe, ale również osobowość. Jednym z moich idoli jest Roberto Cavalli, którego miałam okazję poznać w Mediolanie. Mogliśmy chwilę porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie”

foto:kobieta.pl

foto: kobieta.pl

Marcin Cejrowski

„Ja nie mam idoli, mam za to autorytety. Dla mnie autorytetem jest Tadeusz Mosz, Nina Terentiew Oprah Winfrey, Jay Lenno. Ryszard Kapuściński. Są też nimi moi rodzice. Idoli nie mam. Nigdy nie miałem  plakatów nad łóżkiem.”

One thought on “I’m your biggest fan I’ll follow you until you love me…

  1. Trochę Wam się pomieszało/pomyliło/odwaliło… jakie wzorce?
    Ślotała? To TA „stylistka” z łóżka Szyca, co ukraść chciała torebkę?
    Cejrowski….? nawet nie wiem kto to, pan z mikrofonem? Ponton stadionowy??
    Nie szanujecie się dziewczyny i nie szanujecie czytelniczek takimi wpisami, soOoory !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>