Let’s talk about SEX – relacja z pokazu najnowszej kolekcji duetu paprocki&brzozowski

Koronki, falbany, dekolty, sensualność, zmysłowość, kobiecość, czyli pokaz najseksowniejszej kolekcji tego roku!

Pokaz kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski to wydarzenie, na które zawsze czekamy najbardziej. Po pierwsze darzymy ogromną sympatią tę dwójkę projektantów, po drugie, ich pokazy są najbardziej spektakularne, po trzecie, odbywają się najczęściej na naszej kochanej Pradze.

I tym razem nie było inaczej – pokaz odbył się tradycyjnie w warszawskim Soho Factory i tradycyjnie w praskiej hali pojawiła się cała plejada gwiazd, celebrytów, sponsorów i innych zaproszonych gości. I chyba nie ma czemu sie dziwić, w końcu na zaproszeniach widniał krótki napis „SEX”. Brzmi kusząco, prawda?

Przez czerwony dywan, prosto na ogromną ściankę sponsorską wędrowały znani i mniej znani, lubiani i mniej lubiani bohaterowie naszego polskiego showbiznesu. Jako jeden z pierwszych wdzięczył się do fotoreporterów Michał Witkowski – niegdyś znany jako pisarz, ostatnio główny „mebel” salonów. Przyzwyczaił nas do swoich kontrowersyjnych, kolorowych i przesadzonych kreacji. Do tej pory zaprezentował się między innymi  jako muszkieter, Powstaniec Warszawski, urocza Słowianka, tym razem wcielił się w rolę władcy mórz i oceanów (bo chyba można nazwac tak osobę, która ma na głowie statek?).

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się uczestnik najnowszej edycji TopModel, Mateusz Maga. Można było jednak odnieść wrażenie, że nowy celebryta nie potrafił się odnaleźć w tej sytuacji. Był oniesmielony okrzykami fotoreporterów, a  jego twarz wyrażała chęć ucieczki.

Wśród zaproszonych gości pojawiła się także Natalia Siwiec, rozpromieniona Joanna Koroniewska, Edyta Herbuś, przestraszona z niewiadomych powodów Sylwia Gliwa, MajaSablewska,Honorata Skarbek w prującej się sukience, Paulina Sykut, Robert Kupisz, Tomasz Jacyków,ciężarna Anna Wendzikowska i Anna Mucha. Co do tej ostatniej – przyszła do hali w momencie, gdy wszyscy siedzieli juz na swoich miejscach i wyszła pod sam koniec pokazu, gdy reszta nagradzała projektantów oklaskami. No cóż.

Zrzuty ekranu8Zrzuty ekranu7Zrzuty ekranu6Zrzuty ekranu9

A co można powiedzieć o najnowszej kolekcji? Było kobieco, kobieco, kobieco i jeszcze raz sexownie. Na wybiegu pojawiły się zmysłowe koronki, falbany, sukienki z głebokimi dekoltami, kroje podkreślające talie i długości odsłaniające nogi. Mix klasyki i nowoczesności. Klasyczne fasony przełamała nowoczesna asymetria i ostra kolorystyka – oprócz czerni, bieli i delikatnego różu pojawiły sie soczyste żółcie i zmysłowe amaranty.

„Podobną moc chcieliśmy nadać naszej najnowszej kolekcji. Fasony, które dodają pewności siebie to takie, w których kobieta czuje się atrakcyjna. W czasach minimalizmu i postępującej maskulinizacji mody damskiej, zapragnęliśmy podkreślić wszystko to, co najbardziej kobiece” – mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski

„Zależy nam na tym, aby kobieta czuła się kobieco, aby była sensualna, ale jednocześnie romantyczna. Takie skrajności lubimy najbardziej. Kontrasty, wyrazistość i niedopowiedzenie” – dodają Projektanci.

My czułyśmy się kobieco, sensualnie i sexownie od samego patrzenia i możemy zapewnić, że tytułowy sex był wyczuwalny i zauważalny w każdym detalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>