5 razy BOHOBOCO!

foto:zyjesz.pl

foto: zyjesz.pl

Sezon pokazów mody trwa na dobre. Po wyjątkowym pokazie kolekcji Paprockiego i Brzozowskiego przyszedł czas na duet BOHOBOCO, którzy w poniedziałek zaprezentowali kreacje na sezon wiosna/lato 2015, jednocześnie obchodząc swoje 5 urodziny!

Dzikie tłumy na pokazie BOHOBOCO„, „Pokaz BOHOBOCO wyciągnął celebrytki z domów” – czytamy na dzień po pokazie najnowszej kolekcji duetu. Do warszawskiej hali EXPO XXI przybyła cała śmietanka gwiazd i celebrytów, którzy wraz z Michałem Gilbertem i Kamilem Owczarkiem postanowili obchodzić 5 urodziny ich marki.
Wydarzenie zorganizowano z wielkim rozmachem i już przed jego rozpoczęciem nikt nie miał wątpliwości, że będzie to jedna z najważniejszych modowych imprez tego sezonu.

Fullscreen capture 2014-11-19 165608

Jak przystało na okrągłą rocznicę pokaz odbył się w spektakularnej oprawie. W ogromnej hali wybudowano nowatorską scenografię, na którą składały się białe, geometryczne figury, podesty, na których zatrzymywały się modelki i fortepian, który okazał się nieprzypadkowym elementem. Kompozytor Nick Betourne specjalnie na tę okazję stworzył utwór, który który przy akompaniamencie skrzypiec Krystyny Steczkowskiej idealnie współgrał z modelkami i prezentowaną przez nie kolekcją.

Screen Captures65

Na wybiegu górował minimalizam, czyli to, z czym kojarzone jest BOHOBOCO i to, za co pokochało tę markę tak wiele kobiet. Geometryczne, surowe w formie fasony idealnie komponowały się ze scenografią pokazu. Na ponad 200metrowym wybiegu składającym się z wielu zaułków przeważały czerń i biel. Pokaz składał się z kilku segmentów, zaczynając od kreacji na wyjścia codziennie, kończąc na wyrafinowanych, siegających ziemii sukniach. Na modelkach nie zabrakło także eleganckich koszul, marynarek, spodni nadających się do pracy i sukienek w stylu lat 50. Gwiazdą pokazu była top modelka Magda Jasek, która  specjalnie na tę okazję przyleciała  do Polski i w wielkim stylu zamknęła ten wyjątkowy performance.

foto: zeberka.pl

foto: zeberka.pl

foto: zeberka.pl

foto: zeberka.pl

Po pokazie na gości czekał urodzinowy tort, dobra muzyka i …oczywiście wywiady. Niestety tego wieczoru „polowanie” na gwiazdy było wyjątkowo trudne. 2 razy więcej gwiazd, 2 razy więcej dzienniarzy i 2 razy dłuższe kolejki. Warto było jednak „wystać” swoje, szczególnie, że wśród zaproszonych gości pojawiła się między innymi modelka Magdalena Mielcarz, dawno niewidziana Marta Żmuda – Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Małgorzata Foremniak i świeżo upieczona zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami„, Agnieszka Sienkiewicz.

fotoL plejada.pl

fotoL plejada.pl

Poniedziałkowy pokaz duetu BOHOBOCO był wspaniałym ukoronowaniem ich dotychczasowej pracy. W ciągu 5 lat marka Michała i Kamila zdobyła zaufanie wielu kobiet, ich kreacje są chętnie noszone przez największe, polskie gwiazdy, a kolekcje z sezonu na sezon są coraz dojrzalsze i nie odstają od tego, co tworzą światowi projektanci mody.
Z okazji 5 rocznicy życzymy marce BOHOBOCO pomysłów, rozwoju przez kolejne 5, 10, 15 lat i podbicia europejskiej i światowej stolicy mody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>